Protherm servis

Ataşehir Protherm Servisi

Ataşehir Protherm Servisi

protherm kombi servisi

Kombi Bakımı Ve Tamiri

Ataşehir protherm servis kolaylığı, 7/24 mobil ekip/teknisyenlerimiz ile uygun servis desteği. Kombiler gibi merkezi sistemlerle hayatımıza giren kalorifer sistemleri evinizin her alanında eşit sıcaklık sağlayarak hayatımızda çok büyük konfor oluşturmuş ancak bağımsız fatura imkânı olmadığında her ay sabit ödemeler bütçelerde büyük yükler oluşturmakta idi. Kombiler özellikle ısı açısından bu imkandan faydalanmak isteyen ancak bağımsız faturalarla kullandığı kadarına ücret ödemek isteyenler için çok ideal cihazlar olmaktadır. Sağladığı konforun sürekli olabilmesi adına montajdan itibaren kaliteli teknik servislerle çalışmanız cihazınızdan hep yüksek verim alabilmeniz adına çok önemli bir nokta olabilecektir.

Protherm Ataşehir Servis

Monte edilecek yer çok önemlidir. İyi hava alabilen kapalı ortamlarda bulunması ve monte edilecek duvarın dayanıklı olması ilk dikkat edilmesi gereken özelliklerdir. Balkona monte edilecekse kapaklı dolabı olması gereklidir. Gaz dağıtım firması gaz açılışını bu ve benzeri noktalarda uygunluk bulunmazsa yapmayacaktır. Protherm ataşehir servis ekiplerimiz yılların deneyim ve her geçen gün yenilen teknolojiye göre kendilerini geliştirmeleri sayesinde titiz çalışmalar yürütmektedirler. Özellikle yoğuşmalı protherm kombilerin bacalarında atık gaz tesisatına dikkat edilmeli baca ile irtibatlandırılarak doğru şekilde montaj yapılmalıdır.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Ataşehir Protherm Servis Çağrı Merkezi

Anadolu Yakası

Protherm marka cihazlara kış sezonu boyunca 24 saat hizmet veriyoruz. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi kart tamiri, hermetik kombi kart tamiri, Üç yollu vana tamiride yapmaktayız.

Ataşehir Protherm Servisi Mahalleler

uzman teknik servis

Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerinize Havalar soğumadan Kar Bastırmadan Kışa Girmeden Önce Üzülmemek ve soğukta ansızın soğukta kalmamak için Kesinlikle Bir Genel Bakım Yaptırmanızı Tavsiye ederiz,Protherm Kombi Ve Klima Hidrofor Kazan Ve Brülör Üzerine Deneyimli Profesyonel Ekiplerimizle Hizmetinizdeyiz.