Protherm servis

Beykoz Protherm Servisi

Beykoz Protherm Servisi

protherm kombi servisi

Kombi Bakımı Ve Tamiri

Beykoz protherm servis 24 saat ilgilendiği protherm kombilerin kullandığı doğal gaz gibi yakıtlar ile sağladığı kolaylıkların yanında aynı zamanda çok da tehlikeli durumlar oluşturabilen bir yakıt olduğu için kombinizde oluşabilecek su akıtması, gürültülü çalışması, peteklerin ısınmaması gibi durumlarda hemen kombinizi kapatmalı ve kombi servisimize ulaşmalısınız. Anında çağrınıza cevap vererek sorununuz karşısında pratik çözümler üretebilen teknik servis elemanlarımız oluşan arızayı en kısa süre içerisinde onarabilecektir. Yedek parça ihtiyaçlarında ise kesinlikle orijinal parçalar kullanılması gereklidir. Ucuz parça satan yerlere itibar etmeyerek bütçenizde uzun vadede tasarruflar oluşturabileceksiniz.

Protherm Beykoz Servis

Protherm kombiler ile birlikte bu cihazlara servis hizmeti sağlayan protherm beykoz servis hayatımıza sundukları kolaylıklar ile ısınma, sıcak su ve ocak kullanımlarında çok ekonomik çok pratik olmakta, yaşamamızda büyük konfor sağlamaktadırlar. Kombinizin bakım ve onarım hizmetlerinde ise kaliteli, güler yüzlü, donanımlı teknik servis ekiplerimiz ile özellikle kış aylarına girilmeden tanışarak sorunsuz bir kış garantileyebilirsiniz. Konfor sağlayan cihazınızı tecrübeli ve yeterli bilgisi olan teknik ekiplere emanet etmeli, montajından itibaren aldığınız kaliteli hizmetlerle kullanmaya başladığınız ilk günlerden itibaren tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Beykoz Protherm Servis Çağrı Merkezi

Anadolu Yakası

Protherm marka cihazlara kış sezonu boyunca 24 saat hizmet veriyoruz. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi kart tamiri, hermetik kombi kart tamiri, Üç yollu vana tamiride yapmaktayız.

Beykoz Protherm Servisi Mahalleler

uzman teknik servis

Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerinize Havalar soğumadan Kar Bastırmadan Kışa Girmeden Önce Üzülmemek ve soğukta ansızın soğukta kalmamak için Kesinlikle Bir Genel Bakım Yaptırmanızı Tavsiye ederiz,Protherm Kombi Ve Klima Hidrofor Kazan Ve Brülör Üzerine Deneyimli Profesyonel Ekiplerimizle Hizmetinizdeyiz.