Protherm servis

Protherm Kart Tamiri

Protherm Kombi Kart Tamir Servisi

protherm kombi servisi

Protherm Kombi Bakımı Ve Tamiri

Yoğuşmalı ve hermetik elektronik kombi kart tamiri bir yıl garantili olarak yapılır. Kombiler bağımsız ısınma kaynakları olarak son yıllarda en çok tercih edilen ısınma kaynakları olmaktadır. Evlerimizin her yanına eşit sağladıkları ısı ile sağlıklı ortamlar oluşturan cihazların bakımı da büyük önem taşımaktadır. Bu açıdan cihazınızın çalışırken parçaları arasında oluşan tıkanmalar, cihazınızın daha fazla çalışmasına ama daha az verim oluşturmasına neden olabilecektir. Kabarık faturalara sebebiyet veren bu durumlarla karşılaşmamak için yılda bir alanında uzman teknik servis ekiplerinin vereceği kaliteli bakım hizmetleri ile cihazınızdan hep yüksek performans ve daha tasarruflu faturalar elde edeceksiniz. Uzman teknik servis ekiplerimiz bakımdan önce cihazınızın verimi adına gerekli kontrolleri yapar ve daha sonra cihazın kapağını açarak parçaları tek tek elden geçirir. Yanma odası brolürü, gaz valfi ayarı, ana eşanjör, elektronik bağlantılar hatta otomatik gaz kesme durumu dâhil bütün çalışma tesisatı kontrol edilir.

Kart Tamiri 1 Yıl Garanti

Bunların yanında dönüş hattındaki pislik tutucu filtrenin temizliği de büyük önem taşımaktadır. Ama uzman personelimizin en çok titizlik gösterdiği alan her tip kombide baca temizliği olmaktadır. Bacalı kombilerde limit sensörü ve bacanın çekiş durumu kontrol edilir, arıza tespiti durumlarında anında onarım çalışması da yapılmaktadır. Yoğuşmalı kombiler çalışma sistemleri açısından yüzde on daha ekonomik faturalar çıkarsa da çamur ayrıştırıcı filtresi temizlenmezse tehlikeli durumlara davetiye çıkarabilecektir. Güler yüzlü kombi hizmeti veren teknik servis elemanlarımız 7/24 her ihtiyacınız olduğu anda kaliteli ve profesyonel hizmetleri, tüm donanımları ile kapınıza getirecektir.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Protherm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Protherm marka cihazlara kış sezonu boyunca 24 saat hizmet veriyoruz. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi kart tamiri, hermetik kombi kart tamiri, Üç yollu vana tamiride yapmaktayız.

Protherm Servis İlçeler

uzman teknik servis

Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerinize Havalar soğumadan Kar Bastırmadan Kışa Girmeden Önce Üzülmemek ve soğukta ansızın soğukta kalmamak için Kesinlikle Bir Genel Bakım Yaptırmanızı Tavsiye ederiz,Protherm Kombi Ve Klima Hidrofor Kazan Ve Brülör Üzerine Deneyimli Profesyonel Ekiplerimizle Hizmetinizdeyiz.