Protherm servis

Protherm Kombi Bakımı

Protherm Kombi Bakım

protherm kombi servisi

Protherm Kombi Bakımı Ve Tamiri

Protherm kombiler özellikle yaz ayında sadece sıcak suda çalıştığı için, sirkülasyon pompalarının kireçlenmesine ve çalışmamasına sebeb olur. Bu tür bir arıza kış ayında kalorifer bölümünü ilk defa çalıştırdığınızda cihazın pompası çalışmayacağı için kombi hararete kalkıp arızaya geçebilir. Sensör arızasında cihazın kapanamayabileceğini öngörürsek kombinin ana eşanjörünün bile delinme riski ortaya çıkabilir. Protherm kombinizin başına bu tür ciddi arızaların gelmesini istemiyorsanız senede bir kere kesinlikle kombinize protherm servisi çağırarak bakım yaptırınız. Teknolojik cihazlar kullanım itibari ile kullanma kılavuzları yeterli olabilirken montaj, bakım, onarım gibi işlemlerde eğitim, bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Bunlardan biri olan kombiler, kışın soğuk havalarında sıcacık ortamlar oluşturmasının yanında sıcak su ve ocaklardaki pratik kullanımı itibari ile de son yıllarda oldukça fazla artış olmaktadır.

7/24 Protherm Kombi Servis

Teknik servis elamanlarımız kaliteli hizmet ilkesi ile montajdan onarıma kadar profesyonel donanımları ile cihazınız ilk aldığınız günkü verimi ile yıllarca kullanabilirsiniz. Bilgi, deneyim ve kalitemizi tüm hizmetlerimize aksettirerek kombinizden uzun yıllar aynı performansı alabileceksiniz. Özellikle montaj alanında gösterilen titizlik bütçenize tasarruf olarak yansıyabilecektir. Bütün bir kış tüm gün mesai ile çalışan kombilerin filtrelerinde, fanlarında tozlanmalar verimi engelleyen aşınmalar oluşabilmektedir.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Protherm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Protherm marka cihazlara kış sezonu boyunca 24 saat hizmet veriyoruz. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi kart tamiri, hermetik kombi kart tamiri, Üç yollu vana tamiride yapmaktayız.

Protherm Servis İlçeler

uzman teknik servis

Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerinize Havalar soğumadan Kar Bastırmadan Kışa Girmeden Önce Üzülmemek ve soğukta ansızın soğukta kalmamak için Kesinlikle Bir Genel Bakım Yaptırmanızı Tavsiye ederiz,Protherm Kombi Ve Klima Hidrofor Kazan Ve Brülör Üzerine Deneyimli Profesyonel Ekiplerimizle Hizmetinizdeyiz.