İdealtepe Protherm servis

İdealtepe Protherm Servisi

İdealtepe Protherm Servisi

İdealtepe kombi servisi

Kombi Bakımı Ve Tamiri

İdealtepe protherm servis evlerinizde, ofislerinizde ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombilerinizin, yılda en az bir kez olacak şekilde kış’a girerken ya da kış’tan çıkarken periyodik kombi bakımı yapılmalıdır. Firmamızın yetki belgeli uzman personeli tarafından yapılacak olan bu kombi bakımı, sizleri yıl boyunca, tasarruf ve performans bakımından memnun edecektir. Kombi ve tesisatının daha uzun ömürlü olabilmesi ve sağlıklı çalışabilmesi için bu şekilde düzenli olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bakımını yaptırmadığınız kombilerin verimleri düşer, eviniz veya işyeriniz daha az ısınır. Bunun karşılığında ise daha fazla doğalgaz tüketirler. Bütün bunların sonucunda periyodik olarak kombi bakımı yaptırmadığınız takdir de sonuç size yüksek sağlık ve doğalgaz faturası olarak yansıyacaktır.

Protherm İdealtepe Servis

İdealtepe protherm servis çağırılıp bu servis bakımları, özellikle uzun süre kullanılmayan kombi ve tesisatlar çalıştırılmadan önce muhakkak yaptırılmalıdır. Eskiyen ve görevini tam anlamıyla yerine getirmeyen parçalar vaktinde değiştirmelidir ki ileri de daha büyük sorunlar çıkmasın karşınıza. Bütün bunlara dikkat ederek yaptırmış olduğunuz kombi bakımı neticesinde kombinizin ömrü uzar, verimi artar ve size her yönden tasarruf sağlar.

İdealtepe kombi bakım
İdealtepe maltepe protherm
24 saat hizmet

İdealtepe Protherm Servis Çağrı Merkezi

Anadolu Yakası

Protherm marka cihazlara kış sezonu boyunca 24 saat hizmet veriyoruz. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi kart tamiri, hermetik kombi kart tamiri, Üç yollu vana tamiride yapmaktayız.

Maltepe İdealtepe Protherm Servisi Mahalleler

uzman teknik servis

Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerinize Havalar soğumadan Kar Bastırmadan Kışa Girmeden Önce Üzülmemek ve soğukta ansızın soğukta kalmamak için Kesinlikle Bir Genel Bakım Yaptırmanızı Tavsiye ederiz,Protherm Kombi Ve Klima Hidrofor Kazan Ve Brülör Üzerine Deneyimli Profesyonel Ekiplerimizle Hizmetinizdeyiz.