Protherm servis

Protherm Petek Temizliği

Protherm Petek Temizleme

protherm kombi servisi

Protherm Kombi Bakımı Ve Tamiri

Kombileriniz yalnız başına hiç bir işe yaramaz, duvarda süs diye durur. Kombi sistemlerinde kombinin ısıttığı sıcak suyu odalara taşıyacak boru sistemi ve onlara bağlı olan ve her odada bulunan petek, radyatör cihazlarıda mevcuttur. Radyatörler zaman geçtikçe içinden su geçtiği için aşırı kireçlenmeye ve bir zaman sonra tamamen tıkanmaya başlarlar. Sizlerde hem ısınma sorunu yaşamamak ve yakıttan tasarruf edebilmek için kesinlikle peteklerinizi belli zaman aralığında temizletiniz. Peteklerin tıkanıklığına göre ilaçlı veya ilaçsız temizlik yapılır. Firmamızı arayarak petek temizlik ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Protherm Kombi Temizliği

Protherm kombi servisimiz bakım hizmetlerinde öncelikle kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken noktaları belirterek daha fazla verimi tasarruf ederek elde etmenizi sağlayabilecektir. Bakıma başlamadan da cihazınızın çalışma verimliliğine kontrol eden teknik servis ekiplerimiz A dan Z ye bütün parçaların hem temizliğini yapacak hem de aşınma olup olmadığını kontrol edecektir. Bazı durumlarda arızalar tespit edilebilir. Bu arızalar farklı boyutlara ulaşmadan bakım aşamasında fark edilerek tamir edilirse cihazınızın çok fazla yıpranması engellenebilecektir. Bu açıdan teknik servis ekiplerimiz bakım hizmetinde büyük titizlikler göstermektedir. Yılda bir cihazınızın yenilenmesini sağlayacak bu hizmetlerimizle kış ortasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı çok önemli bir tedbir almış olabileceksiniz.

kombi bakım

CİMCİME

kombi tamiri

TİMTİME

24 saat hizmet

SÜMSÜME

Protherm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Protherm marka cihazlara kış sezonu boyunca 24 saat hizmet veriyoruz. Günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yoğuşmalı kombi kart tamiri, hermetik kombi kart tamiri, Üç yollu vana tamiride yapmaktayız.

Protherm Servis İlçeler

uzman teknik servis

Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerinize Havalar soğumadan Kar Bastırmadan Kışa Girmeden Önce Üzülmemek ve soğukta ansızın soğukta kalmamak için Kesinlikle Bir Genel Bakım Yaptırmanızı Tavsiye ederiz,Protherm Kombi Ve Klima Hidrofor Kazan Ve Brülör Üzerine Deneyimli Profesyonel Ekiplerimizle Hizmetinizdeyiz.